Przyczepa Laweta całkowicie zabudowana Przyczepa Autotransporter car transporter trailer

PDF
Interested in the ad?
Contact the seller
1/25
€7,472
Net price
PLN 33,760
≈ $9,057
Contact the seller
Type car transporter trailer
Year of manufacture 2020
Location Poland Warszawa
Placed on more than 1 month
Autoline ID LQ17944
PDF
Axles
Number of axles 2
Condition
Condition used
Description
Colour orange
More details: Polish
Przyczepa marki Woodford, Autotransporter w wersji całkowicie zabudowanej.

Firma nasza, jako Autoryzowany Dystrybutor na terenie naszego kraju, oferuje Państwu przyczepy Woodford.

KUPUJ TAK, JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA

show contacts

Całkowicie zamykane Autotransportery, marki Woodford występują w 20 wersjach modelowych.

Sprzedawane przez nas przyczepy poprzez swoje dopracowane techniczne rozwiązania, stanowią doskonały środek transportu dla aut luksusowych, zabytkowych i wyścigowych.

Elegancki aerodynamiczny kształt przyczepy, oraz duża jednolita powierzchnia kolorystyczna, pozwala umieścić na ich powierzchni, przykuwające wzrok, niestandardowe grafiki reklamowe.

Autotransportery marki Woodford, ze względu na swój brytyjski rodowód, wykonane są z dużą starannością, co sprawia, że z olbrzymim powodzeniem, znajdują nabywców na wszystkich wymagających rynkach europejskich.

Przyczepy Autotransportery Woodford oferujemy Państwu w kilku wersjach wielkości, oraz z szerokim wachlarzem wyposażenia standardowego i opcjonalnego.

Prezentowana cena to cena netto, dla najmniejszego dostępnego modelu w wersji standard, ( zdjęcie nr 6 ). Cena przyczepy, w związku z miejscem jej produkcji, jest zawsze związana z aktualnym przelicznikiem kursowym dla funta brytyjskiego.

Cena Autotransportera jest, uzależniona również od nieodłącznego elementu jakim jest transport z Wysp Brytyjskich, który to transport nie jest wliczony prezentowaną cenę netto.

Autotransportery Woodford wyposażone są w układ hamulcowy, renomowanej niemieckiej firmy AL-KO i w zależności od wersji i parametrów technicznych, produkowane są z 2 lub 3 osiami.

W oferowanych Autotransporterach zastosowane zostały rozwiązania hydraulicznego przechyłu powierzchni ładunkowej, co pozwoliło uzyskać wyjątkowo niski kąt załadunkowy.

Najmniejsze z dostępnych modeli Autotransporterów posiadają 3,6 m długości oraz 1,9 m szerokości powierzchni załadunkowej, co powoduje, że bardzo chętnie wykorzystywane są też w szeroko pojętym caravaningu.

Natomiast największe modele Autotransporterów to 6,1 m długości i 2,3 m szerokości powierzchni załadunkowej.

Przyczepa Autotransporter z powodzeniem może służyć, zarówno osobom zajmującym się szeroko pojętym rynkiem motoryzacyjnym, ale może też być doskonałym środkiem transportu dla firm, mających potrzebę, przewożenia specjalistycznych urządzeń, wymagających specjalnej ochrony w transporcie.

Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor przyczep Woodford sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT.

W dokumentach homologacyjnych przyczepy, w rubryce informującej o rodzaju przyczepy, widnieje wpis „PRZYCZEPA CIĘŻAROWA”, który to wpis pozwala, na odpisanie pełnej kwoty podatku VAT, przy prowadzonej działalności gospodarczej.

Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji na terenie całej Unii Europejskiej.

Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu.

Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów.

Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się zmiany, błędy lub brak aktualności ogłoszenia.
Purchase tips
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!
Similar ads