Cylinder head for HANOMAG D900 - D963, D964, D966 excavator

PDF
Interested in the ad?
Contact the seller
1/3
Price:
on request
Contact the seller
Type cylinder head
Location Ukraine Hmelnickiy
Placed on Sep 24, 2020
Autoline ID QF14000
PDF
Condition
Condition used
More details: Russian Ukrainian
Предлагаем регенерированные БУ головки блока цилиндров для двигателей Ханомаг Hanomag D900 - D963, D964, D966 для различных видов техники Hanomag - 20F, 33D, 35D, 44D, 50E, 55C, 55E, 60E, 66D, 66E, 70E, 77C. ГБЦ БУ В ОТЛИЧНОМ СОСТОЯНИИ, с гарантией. Быстрый подбор ГБЦ и быстрое предоставление предложения. Безналичный (с НДС) расчет.

Узнать больше о двигателях, получить консультацию, выбрать и заказать именно ту головку цилиндров, которую Вы ищете - на нашем сайте:
show contacts (воспользуйтесь фильтром)

Перейти к выбору двигателя - на сайте ТехноактивИнвест:
show contacts (воспользуйтесь фильтром)

ВНИМАНИЕ! Компания "Техноактив Инвест" (show contacts оценивает, принимает на комиссию различную спецтехнику, а также запасные части к спецтехнике: двигатели, топливные насосы, турбины, гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры, коробки передач, редукторы, электрооборудование и другие узлы и детали как в сборе, так и подетально. Гарантируем профессиональную оценку и сотрудничество на взаимовыгодных условиях.

Компания "Техноактив Инвест" предлагает широкий выбор как новых, так и бывших в употреблении запасных частей и оборудования для сельскохозяйственной, строительной и различной спец.техники. Работая без посредников, мы сможем предложить самую выгодную цену и максимальную скорость поставки необходимых запасных частей и оборудования. Также мы предоставляем возможность оплачивать Ваши заказы различными способами: от оплаты на карту физ.лица до безналичной оплаты на юр.лицо с НДС. Звоните! Будем рады сотрудничеству!
Пропонуємо регенеровані БО головки блоку циліндрів для двигунів Ханомаг Hanomag D900 - D963, D964, D966 для різних видів техніки Hanomag - 20F, 33D, 35D, 44D, 50E, 55C, 55E, 60E, 66D, 66E, 70E, 77C. ГБЦ БО у відмінному СТАНІ, з гарантією. Швидкий підбір ГБЦ і швидке надання пропозиції. Безготівковий (з ПДВ) розрахунок.

Дізнатися більше про двигуни, отримати консультацію, вибрати і замовити саме ту головку циліндрів, яку Ви шукаєте - на нашому сайті:
show contacts (скористайтеся фільтром)

Перейти до вибору двигуна - на сайті ТехноактівІнвест:
show contacts (скористайтеся фільтром)

УВАГА! Компанія "ТЕХНОАКТИВ Інвест" (show contacts оцінює, приймає на комісію різну спецтехніку, а також запасні частини до спецтехніки: двигуни, паливні насоси, турбіни, гідронасоси, гідромотори, гідроциліндри, коробки передач, редуктори, електрообладнання та інші вузли і деталі як в зборі, так і подетально. Гарантуємо професійну оцінку і співробітництво на взаємовигідних умовах.

Компанія "ТЕХНОАКТИВ Інвест" пропонує широкий вибір як нових, так і вживаних запасних частин і устаткування для сільськогосподарської, будівельної і різної спец.техніки. Працюючи без посередників, ми зможемо запропонувати найвигіднішу ціну і максимальну швидкість поставки необхідних запасних частин і устаткування. Також ми надаємо можливість оплачувати Ваші замовлення різними способами: від оплати на карту физ.лица до безготівкової оплати на юридична особа з ПДВ. Телефонуйте! Будемо раді співпраці!
Purchase tips
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!