New hydraulic cylinder for MAN semi-trailer

PDF
Interested in the ad?
Contact the seller
1/2
Price:
on request
Contact the seller
Type hydraulic cylinder
Location Ukraine Kiev
Placed on more than 1 month
Autoline ID YF16852
PDF
Condition
Condition new
More details: Russian Ukrainian
Преимущества гидроцилиндров подъёма кузова тягачей Ман:
•        Использована сталь только высшего качества;
•        Новые технологии улучшения производительности;
•        Минимизация техобслуживания;
•        Проверенная исправность и прочность;
•        Лёгкость и безопасность в работе.

«Твердая» конструкция гидроцилиндров Ман, как и раньше – гениальное решение: стопорное кольцо получается при обработке сплошной трубы без сварных швов или обрезанных компонентов.

Гидроцилиндры тягача Man (Ман) гарантируют наилучшую устойчивость к нагрузкам сбоку и коэффициенту изгиба и, следовательно, наивысшую безопасность для авто. Процесс «Обкатки» предоставляет удивительно гладкую поверхность на трубах. Это универсальная и эффективная функция, так как обеспечивает больший срок работы уплотнений, тем самым минимизируя износ на внутренних частях.

Наконец, гидроцилиндры Ман с удвоенной уплотнительной системой, представляет собой цилиндр, снижающий, как минимум, риски утечки масла и, как следствие, сокращение времени простоя машины и благодаря этому фактически снижается ЦЕНА на гидроцилиндр Ман.


Вы можете приобрести гидроцилиндр для тягача Ман в Гидромаркете, с гарантией и сертификатами, по самой выгодной цене.

Просто оставьте заявку для связи с менеджером у нас на сайте или переходите в раздел с выбором гидроцилиндров любызх производителей для тягачей и спецтехники всех марок: https://hydromarket.com.ua/g14821739-gidrotsilindr?sort=position
Переваги гідроциліндрів підйому кузова тягачів Ман:
• Використана сталь тільки вищої якості;
• Нові технології поліпшення продуктивності;
• Мінімізація техобслуговування;
• Перевірена справність і міцність;
• Легкість і безпеку в роботі.

«Тверда» конструкція гідроциліндрів Ман, як і раніше - геніальне рішення: стопорне кільце виходить при обробці суцільної труби без зварних швів або обрізаних компонентів.

Гідроциліндри тягача Man (Ман) гарантують найкращу стійкість до навантажень збоку і коефіцієнту вигину і, отже, найвищу безпеку для авто. Процес «обкатку» надає дивно гладку поверхню на трубах. Це універсальна і ефективна функція, так як забезпечує більший термін роботи ущільнень, тим самим мінімізуючи знос на внутрішніх частинах.

Нарешті, гідроциліндри Ман з подвоєною ущільнювальної системою, являє собою циліндр, що знижує, як мінімум, ризики витоку масла і, як наслідок, скорочення часу простою машини і завдяки цьому фактично знижується ЦІНА на гідроциліндр Ман.


Ви можете придбати гідроциліндр для тягача Ман в Гідромаркете, з гарантією і сертифікатами, по самій вигідною ціною.

Просто залиште заявку для зв'язку з менеджером у нас на сайті або переходите в розділ з вибором гідроциліндрів любизх виробників для тягачів і спецтехніки всіх марок: https://hydromarket.com.ua/g14821739-gidrotsilindr?sort=position
Purchase tips
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!