New frontalnyy 4-h shtokovyy Hidromas (Turciya) hydraulic cylinder for trailer

PDF
Interested in the ad?
Contact the seller
1/2
Price:
on request
Contact the seller
Type hydraulic cylinder
Location Ukraine Vishneve
Placed on more than 1 month
Autoline ID EB16657
PDF
Condition
Condition new
More details: Russian Ukrainian
Гидроцилиндр 4-х штоковый 

номинальное давление: 170 бар
диаметр цилиндра:   175 мм
общая длина в раскрытом состоянии 4960 мм
диаметр первого штока: 154,5 мм
Грузоподъемность:  31 т
кол-во штоков: 4
тип крепления: проушина
съемные слайдеры

Штоки турецких гидроцилиндров изготавливаются методом холодного литья. А всем известно, что холоднокатаные трубы на 17 % прочнее горячекатанных. Поэтому приобретая у компании Гидромаркет гидроцилиндры производства компании "Hydromas" (Гидромас), вы можете быть уверены в его качестве и долговечности.

Наши товары защищены сертификатами качества и имеют гарантию.

Купить гидроцилиндр на 4 штоков можно в Киеве по индивидуальному и заказу, мы подберем гидроцилиндр специально под ваш автомобиль.
Так же мы осуществляем доставку в любой город Украины: Черкассы, Днепр, Харьков, Николаев, Одесса, Полтава, Запорожье, Житомир, Львов, Ровно, Сумы, Херсон и другие, или отравим Вам товар в Беларусь, Россию, Молдову, Казахстан и другие страны СНГ и Европы.

Предлагаем вам ознакомиться с ассортиментом гидроцилиндров на нашем сайте: https://hydromarket.com.ua/g14821739-gidrotsilindr?sort=position
Гідроциліндр 4-х штоковий

номінальний тиск: 170 бар
діаметр циліндра: 175 мм
загальна довжина в розкритому стані 4960 мм
діаметр першого штока: 154,5 мм
Вантажопідйомність: 31 т
кол-во штоков: 4
тип кріплення: проушина
знімні слайдери

Штоки турецьких гідроциліндрів виготовляються методом холодного лиття. А всім відомо, що холоднокатані труби на 17% міцніше гарячекатаних. Тому набуваючи у компанії Гідромаркет гідроциліндри виробництва компанії "Hydromas" (Гідромас), ви можете бути впевнені в його якості та довговічності.

Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію.

Купити гідроциліндр на 4 штоків можна в Києві за індивідуальним і замовлення, ми підберемо гидроцилиндр спеціально під ваш автомобіль.
Так само ми здійснюємо доставку в будь-яке місто України: Черкаси, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Львів, Рівне, Суми, Херсон та інші, або отруїмо Вам товар в Білорусь, Росію, Молдову, Казахстан та інші країни СНД і Європи.

Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом гідроциліндрів на нашому сайті: https://hydromarket.com.ua/g14821739-gidrotsilindr?sort=position
Purchase tips
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Safety tips