KÄRCHER HDS 2000 SUPER pressure washer

PDF
Interested in the ad?
Contact the seller
1/14
€2,495
PLN 11,000
≈ $2,930
Contact the seller
Brand KÄRCHER
Model HDS 2000 SUPER
Type pressure washer
Net weight 304.7 kg
Location Poland Brzesko
Placed on more than 1 month
Autoline ID UL21432
PDF
Description
Fuel electro
Condition
Condition used
More details: Polish
Kraj : Polska
Marka : Pressure washer KARCHER
Model : HDS 2000 SUPER
Dodatkowe opcje : Odnowiony
Stan (1-5) : 5
Lokalizacja : Brzesko
Nr ew. wew : 6698
Typ pompy : 3-phase electric
Moc pompy : 6 kw
Max. przepływ : 30 l/min
Ciśnienie robocze : 180 bar
VAT : 23
GORĄCOWODNA MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER 2000 SUPER

Nowa wężownica
Nowy osprzęt
Urządzenie po generalnym, drobiazgowym remoncie, części eksploatacyjne zostały wymienione na nowe, nowy komplet uszczelniaczy, nowe tłoki ceramiczne, nowe zawory, nowe łożyska, wszelkie oringi i wiele innych nowych części
2 x mosiężna, wytrzymała głowica
Urządzenie gruntownie przetestowane i gotowe do pracy od zaraz
Urządzenie wysokociśnieniowe HDS 2000 Super z podgrzewaniem wody zostało zaprojektowane z myślą o szczególnie intensywnych i długotrwałych pracach czyszczących
Urządzenie przeznaczone jest do częstego czyszczenia bardzo dużych, silnie zabrudzonych powierzchni
Dwa mocne elektryczne silniki zapewniają wysoką wydajność przy pracy z dwiema lancami równocześnie (w zestawie jedna lanca)
Drugi z silników posiada rozruch zwłoczny zabezpieczający przed przeciążeniem głównego źródła zasilania
Kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz na zdjęciach inne modele dostępne są na pozostałych naszych aukcjach, na które serdecznie zapraszamy

DANE TECHNICZNE:
Zasilanie (~/V/Hz): 3 / 400 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h): 800 - 1850
Ciśnienie robocze (bar/MPa): 30 / 180 / 3 / 18
Maks. temperatura podawanej wody (12°C) (°C): maks. 80 - maks. 98
Moc przyłącza (kW): 2 x 6,7
Zużycie paliwa (kg/h): 12,3
Kabel zasilający (m): 5
Zbiornik paliwa (l): 25
Ciężar (kg): 304,7
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 1500 x 834 x 1015

WYPOSAŻENIE:
Dysza POWER (nowa)
Wąż ciśnieniowy wzmocniony 10 m (nowy)
Lanca ciśnieniowa ze stali szlachetnej (nowa)
Niemiecki wytrzymały pistolet ciśnieniowy (nowy)
Filtr wody i złącza GEKA - gratis

OPIS:

Oferujemy Państwu używaną, profesjonalną myjkę wysokociśnieniową z podgrzewaniem wody. Jest to model HDS 2000 SUPER marki KARCHER - wiodącego producenta urządzeń myjących znanego na całym świecie. Maszyna ta jest w idealnym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym. HDS 2000 SUPER jest urządzeniem idealnym do myjni samochodowych, z powodzeniem stosowana jest też w dużych i małych firmach transportowych, warsztatach samochodowych oraz w rolnictwie. Znajduje również zastosowanie u klientów prywatnych ceniących sobie wysokie standardy mycia.

Urządzenia, którymi handlujemy są sprowadzane z Niemiec, gdzie były na bieżąco serwisowane i pochodzą z pewnego i legalnego źródła. W naszym profesjonalnym serwisie są one rozłożone na części pierwsze - aż do płyty podwoziowej i ostatniej śrubki, a następnie przechodzą przez nasz rygorystyczny proces odbudowy. Każdy podzespół jest dokładnie sprawdzany i testowany. Wszystkie części kwalifikujące się jako zużyte lub wyeksploatowane są wymieniane na nowe lub zastąpione regenerowanymi. Myjka odbudowywana jest z najwyższą starannością, dokładnością i dbałością o detale.Każde urządzenie wyposażone zostaje w kompletny nowy osprzęt, począwszy od węża ciśnieniowego, poprzez pistolet ciśnieniowy, po lance z dyszą wody.

Po tak gruntownym remoncie każda maszyna zostaje bardzo dokładnie przetestowana przez kilka godzin i po pozytywnej weryfikacji wprowadzona na nasz salon sprzedaży.

Tak drobiazgowa odbudowa maszyny daje Państwu gwarancję poprawnej, bezawaryjnej i bezpiecznej pracy w odróżnieniu do urządzeń innych sprzedawców zajmujących się zaledwie "myciem maszyny" lub uruchomieniem bez ingerencji w wymianę części eksploatacyjnych i braku odpowiedniego testowania jej bezpieczeństwa pracy przed procesem sprzedaży. Ponadto przemawia za nami 15-letnie doświadczenie w branży, duży magazyn części zamiennych dostępnych na miejscu oraz ogromna ilość zadowolonych klientów, do których grona i Państwa zapraszamy. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, natychmiastowy dostęp do części zamiennych i szybkich napraw bez konieczności długiego czekania na swoja maszynę w razie awarii.

COD: 6698
Purchase tips
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!
Similar ads