New YTO X1204 wheel tractor

PDF
Interested in the ad?
Contact the seller
1/5
$37,000
≈ €33,230
Contact the seller
Brand YTO
Model X1204
Type wheel tractor
Year of manufacture 2018
Gross weight 5800 kg
Location Ukraine Svyatopetrivske
Placed on more than 1 month
Autoline ID VP17168
PDF
Description
Overall dimensions 4.77 m × 2.33 m × 2.96 m
Fuel tank 220 l
Truck body
Tool box
Engine
Brand Perkins
Type in-line
Power 120 HP (88 kW)
Fuel diesel
Volume 6870 cm³
Number of cylinders 6
Number of valves 12
Euro Euro 2
Gearboxes
Type manual
Axles
Number of axles 2
Axle configuration 4x4
Wheelbase 2688 mm
Tyre size 14.9-26 / 18.4-38
Cabin
Power steering
Air conditioner
Autoradio CD, MP-3
Condition
Condition new
Description
Colour red
More details: Russian Ukrainian
Мощный и высокопроизводительный 6-ти цилиндровый двигатель с технологиями PERKINS (Великобритания) обеспечивает запас крутящего момента до 26%, способен выдерживать большие нагрузки и не перегревается. Благодаря тому, что двигатель имеет рабочий объем пл 7л, обеспечивается плавная и малошумная работа.
-Трансмисия 12х4, разработанная FIAT (Италия), и надежное и долговечное сцепление от немецкого производителя LUK (Германия) обеспечивают эффективную работу трактора в любых режимах работы.
-Большая, эргономичная и комфортная кабина имеет расширенную круговую обзорность, оснащена кондиционером с фильтром салона, а также магнвтолою с МР3 и комфортным сиденьем GRAMMER. Салон обшит шумоизоляционным материалом, повышает комфорт работы оператора.
-Грузоподъемность задней навески составляет 4500кг, что дает возможность агрегатировать трактор с тяжелым и габаритным оборудованием.
- Трактор оснащен разрешением гидросистемой, чем убезпечуеться попадания грязной масла с прицепной машины к трансмиссий

Пакет опций, который включен в цену: полный пакет балластировки (10шт передних + 6шт колесных противовесов) герметичная кабина с фильтром салона, система кондиционирования и обогрева салона; шумоизоляционная обшивка салона; комфортное сиденье GRAMMER SEAT с амортизацией и ремнем безопасности; магнитола с MP3; щетки с омывателями переднего и заднего окон; солнцезащитная шторка; розетка на 12V; плафон подсветки номерного знака; ящик для инструментов и принадлежностей; поворотный буксирный крюк + тяговый брус; пневмопривод тормозов прицепа с компрессором; устройство для внешнего управления навеской; разделена гидросистема; фильтр-сепаратор топлива
-Потужний і високопродуктивний 6-ти циліндровий двигун з технологіями PERKINS (Велика Британія) забезпечує запас крутного мементу до 26%, здатен витримувати великі навантаження і не перегрівається. Завдяки тому, що двигун має робочий об'єм майде 7л, забезпечується плавна та малошумна робота.
-Трансмісія 12х4, що розроблена FIAT (Італія), та надійне і довговічне зчеплення від німецького виробника LUK (Німеччина) забезпечують ефективну роботу трактора в будь-яких режимах роботи.
-Велика, ергономічна та комфортна кабіна має розширену кругову оглядовість, оснащена кондиціонером з фільтром салону, а також магнвтолою з МР3 та комфортним сидінням GRAMMER. Салон обшитий шумоізоляційним матеріалом, що підвищує комфорт роботи оператора.
-Вантажопідйомність задньої навіски складає 4500кг, що даєможливість агрегатувати трактор з важким і габаритним обладнанням.
- Трактор оснащений роздільною гідросистемою, чим убезпечується потрапляння брудної оливи з причіпної машини до трансмісі

Пакет опцій, що включений в ціну: повний пакет баластування (10шт передніх+ 6шт колісних противаг); герметична кабіна з фільтром салону, система кондиціонування та обігріву салону; шумоізоляційна обшивка салону; комфортне сидіння GRAMMER SEAT з амортизацією та паском безпеки; магнітола з MP3; щітки з омивачами переднього та заднього вікон; сонцезахисна шторка; розетка на 12V; плафон підсвітки номерного знаку; ящик для інструментів та приналежностей; поворотний буксирний крюк + тяговий брус; пневмопривод гальм причепа з компресором; пристрій для зовнішнього управління навіскою; розділена гідросистема; фільтр-сепаратор палива
Purchase tips
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Safety tips
Similar ads