STATOR ROTOR PFT spare parts for PFT knauf twister shnekova para stator-rotor, zapchastini,shlangi plastering machine

STATOR ROTOR PFT spare parts for PFT knauf twister shnekova para stator-rotor, zapchastini,shlangi  plastering machine
Photo: STATOR ROTOR PFT spare parts for PFT knauf twister shnekova para stator-rotor, zapchastini,shlangi plastering machine
1/16
Compare Add to favourites PDF
€73
≈ $85
Type spare parts
Marking STATOR ROTOR PFT
Year of manufacture 2016
Location Ukraine Lviv
Placed on more than 1 month
Dealer stock ID шнекова пара
Autoline ID MK4905
Vehicle condition
Vehicle condition excellent
Description
VIN stator-rotor
In Stock 19
More details: russian ukrainian
моторедуктори, компресори (вживані та нові),шнекові пари(stator-rotor) відомої фірми PFT, та замінники, обслуговування. Штукатурна машина працює з будь- Доброго вам дня, пропонуєм вживане та нове штукатурне обладнання, замінні частини, якими видами штукатурних сухих сумішей, призначених для нанесення механізованим способом. Можлива подача матерялу з мішків або силос-контейнера. Продуктивність літрів/хв. 6-50. Дальність подачі до 50м. Висота подачі до 30м. Ви займаєтесь штукатуркою!! це перспектива для покращення вашої продуктивності та якості штукатурки (сама мішає,сама накидає),як цікавить, пишіть, буду вам радий!!!! успіхів у вашій справі.
ЗАПЧАСТИНИ, ШТУКАТУРНИЙ ІНСТРУМЕНТ НА САЙТІ PUTZTECHNIK.COM.UA ШНЕКОВІ ПАРИ відомої фірми knauf PFT STATOR+ROTOR D6-3 TWISTER ......... моторедуктори, компресори (вживані та нові).Будь-які запчастини для штукатурних машин. ДОСТАВКА В МЕЖАХ УКРАЇНИ.
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Ask a seller